ZAVÁŽÍME TÉMĚŘ CELOU ČŘ. VŠE NA MAPĚ ROZVOZU.

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 2527 hodnocení
5
2485x
4
17x
3
13x
2
2x
1
10x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

DŠ Avatar autora David Štoček Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.2.2026
PK Avatar autora Petr Kozubek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.2.2026
Velká spokojenost děkuju
SR Avatar autora Sandra Rajzova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.2.2026
Velice spokojená
ML Avatar autora Marcela Lochmanová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.2.2026
RN Avatar autora René Němec Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.2.2026
MS Avatar autora Miluše Svítilová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.2.2026
Jsem moc spokojená.
TJ Avatar autora Tána Jeřábková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.1.2026
velice spokojeni
JO Avatar autora Jana Opatrná Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.1.2026
Superrrrr
VV Avatar autora Valentina Vysotska Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.1.2026
Velmi spokojena. Odvezeno včas
VJ Avatar autora Vladimira Jochcova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.1.2026
JE Avatar autora Jiří Eisner Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.1.2026
VP Avatar autora Vladimír Pech Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.1.2026
DT Avatar autora Dana Trundová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.1.2026
Velká spokojenost. Velice chutné výrobky.
JŽ Avatar autora Jiří Žitný Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.1.2026
EV Avatar autora Eva Vinohradníková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.1.2026
Velká spokojenost. Určitě jsem neobjednávala naposledy.
NC Avatar autora Nikola Chromý Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.1.2026
VM Avatar autora Veronika Muchová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.1.2026
PI Avatar autora Plamen Ivanov Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.1.2026
Zatím spokojenost
IT Avatar autora Ivan Tomashuk Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.1.2026
LD Avatar autora Lenka Popelář Drapa Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.1.2026
Naprostá spokojenost

Ovládací prvky výpisu

2527 položek celkem
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz

x